Časopis Pozitívne

Chceš pridať svoj príbeh o živote s HIV? Príbehy sú anonymné, meno autora je vymyslené a vek tiež trochu upravujeme. Napíš nám svoj príbeh i ty. Riadky napísané životom sú dôležitou súčasťou v zdieľaní názorov a pocitov medzi komunitou HIV pozitívnych.

Kontakt na redakciu: pozitivne@aids-pomoc.cz

Vitajte v projekte dvojmesačníka pre HIV + komunitu! Časopis pripravujú kolegovia z Českej spoločnosti AIDS pomoc a na príprave spolupracuje aj Dom svetla Slovensko. Čo nás k myšlienke mesačníka viedlo? Dôvodov bolo viac. Za prvé nás je stále väčší počet, HIV+ osôb, ktoré poznajú svoju diagnózu. Rastie počet ľudí, ktorí hľadajú informácie o HIV, ale rastie aj počet informačných zdrojov, ktoré sa problematikou HIV zaoberajú. Chceme pre Vás nové informácie hľadať, staré sprostredkovávať alebo komentovať a o kontroverziách sa s Vami baviť. Radi privítame Vaše námety a príspevky.

Prílohy

UŽITOČNÉ ODKAZY

DIÁR

23.03.2018 16:00-19:00 TESTOVANIE Checkpoint HIV

30.03.2018 Veľký piatok NETESTUJEME

06.04.2018 16:00-19:00 TESTOVANIE Checkpoint HIV

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Podporte nás

Dovoľujeme si vás osloviť a požiadať o podporu našich aktivít týkajúcich sa prevencie pohlavných chorôb, problematiky HIV a boja proti stigmatizacii osôb HIV+. Môžete pomôcť dobrej veci. Chcete podporiť občianské združenie Dom svetla Slovensko? Ako na to? Formulár pre rok 2017 je k dispozícii tu.

Obrázek č. 16

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

GlaxoSmithKline

Obrázek č. 6

GlaxoSmithKline pomáha našej organizácii realizovať preventívne aktivity.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13

Johnson & Johnson s.r.o., divízia Janssen

Obrázek č. 11

Johnson & Johnson s.r.o., divízia Janssen pomáha našej organizácii realizovať preventívne aktivity.

Obrázek č. 9

PepCom Slovakia pomáha našej organizácii realizovať preventívne aktivity.