Časopis Pozitívne

Chceš pridať svoj príbeh o živote s HIV? Príbehy sú anonymné, meno autora je vymyslené a vek tiež trochu upravujeme. Napíš nám svoj príbeh i ty. Riadky napísané životom sú dôležitou súčasťou v zdieľaní názorov a pocitov medzi komunitou HIV pozitívnych.

Kontakt na redakciu: pozitivne@aids-pomoc.cz

Vitajte v projekte dvojmesačníka pre HIV + komunitu! Časopis pripravujú kolegovia z Českej spoločnosti AIDS pomoc a na príprave spolupracuje aj Dom svetla Slovensko. Čo nás k myšlienke mesačníka viedlo? Dôvodov bolo viac. Za prvé nás je stále väčší počet, HIV+ osôb, ktoré poznajú svoju diagnózu. Rastie počet ľudí, ktorí hľadajú informácie o HIV, ale rastie aj počet informačných zdrojov, ktoré sa problematikou HIV zaoberajú. Chceme pre Vás nové informácie hľadať, staré sprostredkovávať alebo komentovať a o kontroverziách sa s Vami baviť. Radi privítame Vaše námety a príspevky.

Prílohy

UŽITOČNÉ ODKAZY

Podporte nás, Darujte 2 % z daní

Obrázek č. 52

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13