Daňové priznanie za rok 2014 online

Dom svetla v spolupráci so serverom onlinepriznanie pre Vás pripravili najľahší spôsob ako si vyplniť daňové priznanie za pár minút.

Daňové priznanie za rok 2014 si teraz môžete spracovať online. Pokiaľ do aplikácie vstúpite z webu Domu svetla Slovensko, získate daňové priznanie za darovanie 2% z daní. Pomôžete tým v boji proti AIDS. Prostriedky budú použité na pomoc, poradenstvo a poskytovanie sociálnych služieb občanom v nepriaznivej životnej situácii v dôsledku infekcie HIV/ AIDS. Na podporu činnosti v prospech HIV pozitívnych osôb a pacientov s diagnózou AIDS a ich rodinám na území Slovenskej republiky. Viac informácií v linku.

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13