Obnovujeme bezplatné testovanie HIV

HIV Checkpoint v Bratislave bude je opäť v prevádzke. Dočasne je nutné sa na testovanie objednávať na konkrétny čas a meno. Každý klient pred testovaním musia vyplniť predtestový dotazník na www.hiv-testovanie.sk (hiv-pomoc.cz). Odkaz na rezervačný systém je na konci předtestového dotazníka a tiež na stránke www.hiv-pomoc.cz/rezervace. V rezervačnom systéme je možné sa objednať len na termíny, ktoré sú pre daný deň povolené a nie sú už rezervované iným klientom. Z dôvodu dodržiavania epidemiologických opatrení je veľmi dôležité, aby klienti dôsledne dodržiavali rezervovaný čas a pokyny pracovníkov. Po celú dobu prítomnosti klienti musia používať ochranné prostriedky dýchacích ciest (nos, ústa).

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15
Obrázek č. 37

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13