Príďte sa bodnúť do prstu a zistiť svoj HIV status na Pride Košice

Vyrážate na Pride Košice? Tak sa 28. 8. 2021 stavte v stane Domu svetla Slovensko na testy na HIV a pobaviť sa s našimi odborníkmi. Testovanie je anonymné a zadarmo.

Nájdete nás v našom stane v Kasárňach/Kulturpark. Okrem HIV budeme testovať tiež syfilis a v prípade rizika aj žltačku typu C.

Kde: Kasárne/Kulturpark
Kedy: 28.8. 2021,15:00 – 20:00 hod

Pripravte sa online a vyplňte si vopred dotazník na:www.hiv-testovanie.sk. Zapamätajte si pridelený anonymný písomný kód – takzvaný identifikátor, ktorý oznámite pracovníkovi pri testovaní. Výsledky testov HIV a syfilis sú okamžite (2 min).

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13