Rainbow Regatta 2015

Máte chuť zabávať sa na jachte v Chorvátsku s pohodovo naladenými ľuďmi? Nepotrebujete jachtárske znalosti, stačí Vám dobrá nálada a chuť zažiť veľké dobrodružstvo. Ponúkame Vám skvelú akciu s výborným programom pre LGBT a gay friendly ľudí.

Prihláste sa na Rainbow Regattu 2015 a zažite veľké dobrodružstvo na mori, príjemný relax a jachtársky adrenalín. Okrem súťaže v jachtingu so skvelými cenami sa môžete tešiť na spoločnosť veselých ľudí, plážové diskotéky, kúpanie a šnorchľovanie v krištáľovo čistej vode na krásnych plážach alebo len tak na šírom otvorenom mori. Prihlásiť sa môžu jednotlivci, dvojice, skupiny alebo aj celé posádky.

Spolu s posádkou sa plaví aj skúsený kapitán, ktorého zabezpečí usporiadateľ regaty. Jadranské slnko a tyrkysové more Vás dobijú tou správnou energiou.

Ostrovy Vrgada a Murvenjak ponúkajú nádherné pieskové pláže, starobylé mestečko Murter s úzkymi uličkami láka typickými chorvátskymi reštauráciami na domáce špeciality a víno. Na ostrove Kakan poteší všetky chuťové poháriky reštaurácia, ktorá nádherne zapadá do prírodnej scenérie.

Príjemné prekvapenia čakajú aj na ostrovoch Prvič, Zlarin, a Žirje. Naplánovaná je prehliadka Národného parku Krka, plavba meandrami proti prúdu rieky Krka a cez Proklianske jazero do malebného mesta Skradin.

Plavba je nezabudnuteľným zážitkom, úzke meandre s prudkými zákrutami vytvárajú úžasnú scenériu. Kamenné mestečko Skradin je skvelým vyvrcholením cesty. Počas celého týždňa je veľa príležitostí na návštevu krásnych miest so stredomorskou atmosférou, ktorú si vychutnáte najmä večer s dobrým jedlom a v príjemnej spoločnosti.

Noví priatelia a zážitky a Vám zostanú navždy.

Termín: 29.08.2015 - 05.09.2015

Nalodenie: Biograd, Chorvátsko

Oblasť plavby: ostrovy a pobrežie strednej Dalmácie

Viac info na www.rainbowregatta.eu

UŽITOČNÉ ODKAZY

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15
Obrázek č. 36

Projekt preROD 2018

Obrázek č. 26

Medzinárodný výtvarný workshop amatérskych umelcov so zameraním na techniky akvarel a suchý pastel. Výstupom workshopu budú výstavy v Stupave a v Bratislave, v Prahe a vo Varšave. Projekt je súbežne zacielený na podporu prevenčných aktivít v oblasti HIV + a AIDS. Podujatie je organizované občianskym združením DOM SVETLA SLOVENSKO a jeho partnermi - Česká společnost AIDS pomoc z Českej republiky a Ośrodek Kultury Ochoty z Poľska.

Projekt podporil a bude spolufinancovaný zo zdrojov Medzinárodného vyšehradského fondu.

Projekt ďalej podporili: International Women's Club of Bratislava, Múzeum moderného umenia Danubiana

Medzinárodný vyšehradský Fond / International Visegrad Fund

Obrázek č. 19

Projekt preROD 2018 podporil a bude spolufinancovaný zo zdrojov Medzinárodného vyšehradského fondu. / The project preROD 2018 has been supported and will be co-financed from the International Visegrad Fund

partner projektu preROD 2018 / project partner preROD 2018

Obrázek č. 20

partner projektu preROD 2018 / project partner preROD 2018

Obrázek č. 22

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

GlaxoSmithKline

Obrázek č. 6

GlaxoSmithKline pomáha našej organizácii realizovať preventívne aktivity.

abbvie

Obrázek č. 29

Johnson & Johnson s.r.o., divízia Janssen

Obrázek č. 11

Johnson & Johnson s.r.o., divízia Janssen pomáha našej organizácii realizovať preventívne aktivity.

Medziárodný ženský klub v Bratislave

Obrázek č. 17

IWCB finančne podporil náš projekt preROD 2018 - veľký medzinárodný výtvarný workshop - výťažok bude použitý na prevenciu

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13