Rainbow Regatta 2015

Máte chuť zabávať sa na jachte v Chorvátsku s pohodovo naladenými ľuďmi? Nepotrebujete jachtárske znalosti, stačí Vám dobrá nálada a chuť zažiť veľké dobrodružstvo. Ponúkame Vám skvelú akciu s výborným programom pre LGBT a gay friendly ľudí.

Prihláste sa na Rainbow Regattu 2015 a zažite veľké dobrodružstvo na mori, príjemný relax a jachtársky adrenalín. Okrem súťaže v jachtingu so skvelými cenami sa môžete tešiť na spoločnosť veselých ľudí, plážové diskotéky, kúpanie a šnorchľovanie v krištáľovo čistej vode na krásnych plážach alebo len tak na šírom otvorenom mori. Prihlásiť sa môžu jednotlivci, dvojice, skupiny alebo aj celé posádky.

Spolu s posádkou sa plaví aj skúsený kapitán, ktorého zabezpečí usporiadateľ regaty. Jadranské slnko a tyrkysové more Vás dobijú tou správnou energiou.

Ostrovy Vrgada a Murvenjak ponúkajú nádherné pieskové pláže, starobylé mestečko Murter s úzkymi uličkami láka typickými chorvátskymi reštauráciami na domáce špeciality a víno. Na ostrove Kakan poteší všetky chuťové poháriky reštaurácia, ktorá nádherne zapadá do prírodnej scenérie.

Príjemné prekvapenia čakajú aj na ostrovoch Prvič, Zlarin, a Žirje. Naplánovaná je prehliadka Národného parku Krka, plavba meandrami proti prúdu rieky Krka a cez Proklianske jazero do malebného mesta Skradin.

Plavba je nezabudnuteľným zážitkom, úzke meandre s prudkými zákrutami vytvárajú úžasnú scenériu. Kamenné mestečko Skradin je skvelým vyvrcholením cesty. Počas celého týždňa je veľa príležitostí na návštevu krásnych miest so stredomorskou atmosférou, ktorú si vychutnáte najmä večer s dobrým jedlom a v príjemnej spoločnosti.

Noví priatelia a zážitky a Vám zostanú navždy.

Termín: 29.08.2015 - 05.09.2015

Nalodenie: Biograd, Chorvátsko

Oblasť plavby: ostrovy a pobrežie strednej Dalmácie

Viac info na www.rainbowregatta.eu

UŽITOČNÉ ODKAZY

Podporte nás, Darujte 2 % z daní

Obrázek č. 52

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13