Spustili sme službu individuálneho poradenstva

Od 1.januára 2024 ponúka Dom Svetla Slovensko individuálne poradenstvo vo svojich nových priestoroch každý pracovný deň.

Máte otázky ktoré sa bojíte alebo hanbíte spýtať svojho lekára? Máte HIV či HCV pozitívny status a neviete sa s tým vysporiadať? Pre Vás ale aj pre Vašich partnerov, partnerky, rodinných príslušníkov či iné blízke osoby sme spustili službu individuálneho základného a špecializovaného poradenstva v našich nových priestoroch na Záborského 42 v Bratislave. Rovnako ponúkame poradenstvo v téme menej rizikového chemsexu (sexu na psychoaktívnych látkach) a menej rizikového experimentovania so psychoaktívnymi látkami v zmysle nízkoprahového - harm reduction prístupu (znižovanie dopadov spojených s určitým typom rizikového správania).

Na tento okamih sme dlho čakali a v roku 2024 budeme robiť všetko pre to, nech kvalita tejto novej služby ako aj iných pripravovaných služieb porastie a nech sme tak pre Vás prítomný aj v iné dni ako v testovacie piatky v Checkpointe na Babuškovej ulici. Veríme, že nová služba Vám v prvom rade ponúkne bezpečný priestor kde môžete byť samy sebou a kde žiadna otázka či rozhovor nemusia byť nepríjemné. V prípade záujmu o dohodnutie si termínu píšte na info@domsvetlaslovensko.sk.

Tešíme sa na Vás v našich krásnych nových priestoroch!

UŽITOČNÉ ODKAZY

Podporte nás, Darujte 2 % z daní

Obrázek č. 52

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13