Sviatky

...tak a máme tu Vianoce a pomaly koniec roka

Milí naši priaznivci, tento rok bol pre nás všetkých veľkou skúškou. Veríme, že Vianoce v rámci možností a opatrení prežijete v čo najväčšom pokoji a láske s rodinou, či priateľmi , hoci v mnohých rodinách budú sviatky skromnejšie. A želajme si,aby ten nastávajúci rok bol normálnejší, kľudnejší, a snáď sa i mnohí uvidíme pri našich aktivitách. Želajme si veľa lásky a spokojnosti, z časti i návrat do starých koľají, kde nebudú zákazy vychádzania a stretávania sa.

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15
Obrázek č. 45

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13