Testovanie na Pride Košice

Príďte sa v rámci košického Pride zadarmo a anonymne otestovať na HIV a syfilis. Do mobilného checkpointu ťa pozýva Dom svetla Slovensko a Pride Košice. V sobotu 24. augusta od 13.hodiny do 19. hodiny nás nájdeš v Tabačka Kulturfabrik (Dvor), Gorkého 2.

Každému testovaniu predchádza on-line pred-testové poradenstvo. Môžete si ho vopred nachystať na adrese: www.hiv-testovanie.sk. Zapamätaj si pridelený anonymný písmenkový kód, ktorý oznámiš pracovníkovi pri testovaní. Na základe rizikových situácií ti zadarmo urobíme testy na HIV, syfilis. Výsledky testov HIV a syfilis sú okamžite (2 min.).

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13