Testovanie v priebehu Dúhového Pridu Bratislava v Checkpointe a na Hviezdoslavovom námestí.

Tak ako v predchádzajúcich rokoch, pripravilo občianske združenie Dom svetla Slovensko v spolupráci s Českou společností AIDS pomoc, z.s a neziskovou organizáciou Dúhový PRIDE Bratislava testovanie na HIV. Testovanie bude zdarma a anonymne v piatok v Checkpointe Babušková 2 a v sobotu na Hviezdoslavovom námestí.

Aby sme svoje zdravotné služby čo najviac priblížili účastníkom festivalu, budeme v sobotu na Hviezdoslavovom námestí testovať v sanitke a stane s využitím rýchlotestov. Ako ste na tom s HIV zistíte už v priebehu pár minút. Nie je sa čoho báť, test sa robí odberom kvapky krvi z prsta.

Navštíviť nás môžete :

  • v piatok 22.07.2022 od 16:00 – 19:00 hod v Checkpointe v Zdravotnom stredisku na Babuškovej 2 v Bratislave – Ružinove,
  • v sobotu 23.07.2022 od 12:00 – 17:00 hod v sanitke na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

Pripravte sa na test vyplnením online predtestového dotazníka.

Ušetríte si tak čas pri testovaní a pomôžete nám zvýšiť kapacitu testovacieho miesta.

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13