Vyhodnotenie zbierky Červená stužka

V mesiacoch november a december 2014 prebehla v spolupráci so strednými školami zbierka červená stužka®. V rámci aktivy sa nám s Vašou pomocou, ktorú si nesmierne vážime, podarilo vyzbierať 516,58 €. Na najúspešnejších školách sme realizovali besedu s HIV pozitívnym lektorom, ktorá sa stretla s veľmi dobrým ohlasom od samotných študentov tak aj pedagógov. V súlade s rozhodnutím ministerstva vnútra SR predkladáme predbežné vyhodnotenie zbierky.

Ďakujeme za podporu v boji proti HIV našim partnerom .

K nahliadnutiu.

UŽITOČNÉ ODKAZY

Hlavný sponzor testovania v Bratislave

Obrázek č. 38

CHECKPOINT HIV

Obrázek č. 15

Hľadáte pomoc psychóloga?

Pre všetkých pacientov je veľmi náročné sa psychicky vyrovnať s chorobou, preto sa v tomto smere nikdy nehanbite vyhľadať odbornú pomoc. Vhodnou a účinnou možnosťou je napríklad psychoterapia pod vedením skúseného psychológa, ktorá pomôže vyrovnať sa s diagnózou, symptómami ochorenia, ale tiež môže pomôcť s riešením vzťahov v rodine alebo intímnych problémoch. Neváhajte sa na nás obrátiť na email zdruzenie.prima.ba@gmail.com

English info

Obrázek č. 8

Brief information about the organization in English

Obrázek č. 39

Firma BRIMO sa rozhodla darovať našej organizácií skladací altánok. Touto cestou by sme sa im chceli poďakovať. Altánok budeme využívať na preventívne aktivity v oblasti HIV/AIDS.

Sme členom Asociácie na ochranu práv pacientov SR

Obrázek č. 13